İlke ve Değerlerimiz

Etkin üretimin sağlanabilmesi adına seramik sektöründeki üreticilerin kaliteli hammadde ve yedek parça ihtiyacının karşılanması. Şirketimiz; Türkiye’de seramik sektörünün lider kuruluşlarının kaliteli hammadde ve yedek parça ihtiyaçlarını en uygun fiyatla, güvenilir bir şekilde ve müşteri odaklı olarak karşılamak amacı ile kurulmuş olup, çalışmalarını azim ve kararlılıkla bu ana hedef çerçevesinde sürdürmektedir.

Güvenilirlik

Müşterilerimizin bize olan güveni ve bağlılığı çalışma motivasyonumuzun temelidir.

Yenilikçilik

Değişen ve yenilenen piyasa koşullarına, yenilikçi bakış açısı.

Kalite

Mal ve hizmet kalitemiz bize başarı sağlayan en önemli faktördür.

Müşteri Odaklılık

Şirketimiz için müşteri memnuniyeti ve talebi her zaman ön plandadır.

Alternatif Değil, Alternatifsiz Olmayı Hedefliyoruz

ŞERMET İç ve Dış Ticaret Şirketi 2000 yıllında İZMİR’de kurulmuştur. Şirketimiz seramik sektörü hammadde ve yedek parça ihtiyacının karşılanmasına yönelik faaliyetlerde bulunmakta, seramik sektöründeki pek çok üreticinin dünya pazarlarıyla olan bağının kuvvetlenmesine aracı olmaktadır. Kısa zamanda, deneyimli, dinamik, güvenilir, kaliteye önem veren ve yenilikçi yapısının sağladığı iş hacmi ile Şermet İç ve Dış Ticaret Şirketi, Türkiye’de dış ticaret konusunda öncü ve saygın bir kuruluş olarak yerini almayı başarmıştır.

Şirketimiz, başta İtalya, Almanya, Ukrayna, Çin, Rusya, İsrail, Fransa, Cezayir, Bulgaristan, Arjantin ve Hollanda olmak üzere, dünyanın bir çok ülkesinde faaliyet göstermektedir.

Amacımız

Hedeflerimiz